KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14949320
nr 1494 9320
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, kust, ej signerad. Olja på duk, 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:48:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr